FAQHolder

Padeda vėžiu sergantiems vaikams

Atsakymai į Jums rūpimus klausimus

Noriu išpildyti sergančio vaiko svajonę. Ką reikia daryti?

Ligoniukų svajonių sąrašas yra nuolat atnaujinamas, pildomas. Tad susisiekite el. pašto adresu info@mamuunija.lt ir suteiksime jums naujausią informaciją.

Turime daug gerų, „išaugtų“ dėvėtų žaisliukų, tarp jų dauguma yra pliušiniai žaislai. Norime juos padovanoti ligoniukams, ką daryti?

Pagal ligoninės ir sveikatos bei higienos reikalavimus, mes negalime dovanoti dėvėtų, ypač pliušinių žaislų, vaikams, kurie gydosi onkologines ligas. Kviestume jus susisiekti su kitomis organizacijomis, kurios padeda vaikams (kūdikių, vaikų globos namams ir kt.). Tokiu būdu, tikėtina, žaisliukai tikrai ras naujus šeimininkus.

Noriu ateiti su ligoniukais žaisti, daryti įvairius darbelius, rankdarbius ir kt. Kur ir kaip turėčiau tą daryti?

Vaikus ligoninėje lanko ir jiems užsiėmimus organizuoja mūsų savanoriai kiekvieną savaitę. Deja, tačiau ne savanoriai su ligoniukais ateiti žaisti – negali. Tokios yra mūsų fondo ir ligoninės bendradarbiavimo taisyklės. Jeigu jūs norite pravesti, padovanoti užsiėmimą, tinkamą vaikams ir tėveliams, parašykite apie tai plačiau el. paštu info@mamuunija.lt ir mes su jumis suderinsime detales. Plačiau apie savanorystę>> 

Jei nerandate atsakymo, parašykite mums: info@mamuunija.lt

Mamų unija naujienlaiškis

Paramos ir labdaros fondas "Mamų unija" kas ketvirtis informuoja žmones apie nuveiktus darbus ir iniciatyvas, kurių metu buvo renkamos aukos vėžiu sergantiems vaikams ir jų šeimoms.
Laiškai bus siunčiami tik aukščiau aprašytais tikslais, daugiau apie Jūsų duomenų tvarkymą sužinokite privatumo politikoje.