VolunteeringPage

Padeda vėžiu sergantiems vaikams

Savanorystė gali praturtinti jūsų patirtį

Savanorystė – tai reikšminga pagalba sergantiems vaikams ir jų šeimoms bei nuolatinis pastiprinimas fondo veiklai. Tai ir naujos patirtys, pažintys, jausmai, suvokimai, atradimai... Tai – mūsų, jūsų ir mažųjų ligoniukų graži draugystė. Tai padeda sveikti! O už skiriamą laiką ir dėmesį ligoniukai atsilygina šypsenomis ir nesuvaidintu džiaugsmu.

Mūsų savanoriai

Laukiame visų, kurie jau šiandien pasiryžę ištiesti pagalbos ranką vėžiu sergančiam vaikui

Susipažinkite su savanoriais

Kaip tapti savanoriu

Savanoriavimas yra rimtas ir atsakingas apsisprendimas, kuris gali pakeisti tiek jūsų, tiek ir sergančiųjų dienas, todėl kviečiame labai atsakingai apsispręsti, ar iš tiesų esate pasirengę šiam žingsniui.

Norint tapti „Mamų unijos“ savanoriu, Jums reikia:

01. Susisiekti el. paštu info{eta}mamuunija.lt

02. Užpildyti savanorio anketą (ją gausite parašę el. laišką)

03. Dalyvauti informaciniame savanorių susitikime. 

04. Pateikti medicininę pažymą

05. Pasirašyti savanoriško darbo sutartį su „Mamų unija“

06. Mėgautis savanoriavimu!

 

Geri darbai sugrįžta

Daugelio tyrimų duomenimis, žmonės, kurie užsiima labdara ir savanoryste yra laimingesni ir turi aukštesnę savivertę. Jie daug rečiau serga depresija, jų fizinė sveikata geresnė ir jie ilgiau gyvena.

Parašykite mums

Visi norintys padėti ir prisidėti prie savanorystės ligoninėje, pirmiausia turi įgauti fondo pasitikėjimą ir prisidėti prie fondo kitų veiklų. Tik susipažinus su fondo veikla, darbo specifika ir subtilybėmis, galite pretenduoti į savanoriavimą ligoninėse.

Jei neradote atsakymo mūsų svetainėje ir DUK klausimyne, susisiekite ir mes atsakysime Jums. 

Mamų unija naujienlaiškis

Paramos ir labdaros fondas "Mamų unija" kas ketvirtis informuoja žmones apie nuveiktus darbus ir iniciatyvas, kurių metu buvo renkamos aukos vėžiu sergantiems vaikams ir jų šeimoms.
Laiškai bus siunčiami tik aukščiau aprašytais tikslais, daugiau apie Jūsų duomenų tvarkymą sužinokite privatumo politikoje.