CalendarRegistrationPage

Padeda vėžiu sergantiems vaikams

Džiaugiamės, kad neliekate abejingi ir nusprendėte prisijungti prie visos Lietuvos žmonių solidarumo, paramos ir labdaros akcijos.

Nuo rugsėjo 16d. Vilniaus Katedros aikštėje, LPF „Mamų unija" įkūrė imitacinę ligoninės palatą, joje šalia baltos lovos stovi šios istorijos pasakotoja KĖDĖ.

Įsikūnyti į vėžiu sergančio vaiko šeimos vaidmenį ir tapti pagrindiniu istorijos herojumi kviečiame VISUS žmonės, neskirstant jų lyties, orientacijos ar pareigų. KVIEČIAME ateiti ir bent vieną valandą praleisti "ligoninės palatoje" sėdint ant KĖDĖS. Užuojautos ir gailesčio čia nereikia, čia reikia supratimo, stiprybės ir paramos į bėdą patekusiai šeimai.

Kodėl KĖDĖ? Nes taip prasideda vėžiu sergančių vaikų tėvų kova. Ant kėdės. Kėdė tampa jų gyvenimu. Čia bėga dienos, mėnesiai, metai. Ant kėdės jie verkia, meldžiasi, krenta, ir vėl kyla.

Ant kėdės sėskimės ir MES ir drauge nepakilkime, kol nesurinksime trūkstamos sumos, unikaliam ir ambicingam projektui „MAMŲ UNIJOS ŠEIMOS NAMAI" užbaigimui.

Šie namai skirti onkologine liga sergančio vaiko slaugai, reabilitacijai, šeimos gyvenimui, šis centras padės sukurti saugią, jaukią, sveikti padedančią aplinką visai sergančio vaiko šeimai.

Šis centras yra statomas tik iš privačių lėšų, tai ką suaukoja geraširdžiai žmonės ir socialiai atsakingos įmonės bei verslai, tik drauge suvieniję jėgas, mes visi galime padaryti, kad šį didelė ir graži svajonė virstų realybe.

Registracija į #VIENOSKĖDĖSISTORIJĄ  telefono numeriu +370 674 91144 arba el.paštu virginija@mamuunija.lt

VIDEO

VIDEO

Viso projekto metu kviečiame visus geraširdžius žmones, socialiai atsakingas įmonės bei verslus aukoti pinigus.

                        *aukojant naudojantis Paysera bankininkyste;                                                                                         

                        *aukojant į LPF „Mamų unija“ sąskaitą.

Nuoširdžiai dėkojame projekto idėjos autoriams JAZZ Communication ir mūsų partneriams MagiCAMP, kurių sėkmės istorija mus įkvėpė #vienoskedesistorija startui Lietuvoje! Taip pat generaliniam projekto rėmėjui CRAMO, kuris padėjo šią akciją paversti realybe.

 Our utmost thanks and sincere gratitude goes to the concept owners JAZZ Communication and our partners MagiCAMP whose success story inspired us to launch #takeaseat in Lithuania!

Dėkojame didžiausiam Šeimos namų bičiuliui - Conresta! Be Jūsų darbų, kuriuos atliekate įgyvendindami ir statydami projektą, šeimos svajonėms būtų labai sunku išsipildyti. 

Registracija į #VIENOSKĖDĖSISTORIJĄ  telefono numeriu +370 674 91144 arba el.paštu virginija@mamuunija.lt