Atstovauja fondą

Atstovauja fondą įvairiuose renginiuose, mugėse, parodose.

Pagalba ligos metu

Lanko sergančius vaikus ligoninėje, organizuoja įvairius užsiėmimus savaitgaliais, bendrauja, padeda pristatyti paramą ir kt.

Pagalba profesinėmis žiniomis

Savo srities specialistai (teisės, rinkodaros, finansų, grafinio dizaino ir kt.) neatlygintinai padeda žiniomis, patarimais (Pro Bono)

Savanorystė gali praturtinti jūsų patirtį

 

Savanorystė – tai reikšminga pagalba sergantiems vaikams ir jų šeimoms bei nuolatinis pastiprinimas fondo veiklai. Tai ir naujos patirtys, pažintys, jausmai, suvokimai, atradimai… Tai – mūsų, jūsų ir mažųjų ligoniukų graži draugystė. Tai padeda sveikti! O už skiriamą laiką ir dėmesį ligoniukai atsilygina šypsenomis ir nesuvaidintu džiaugsmu.

Savanorių iniciatyvos

Post Thumbnail

Veikla ligoninėje

„Ačiū Jums ,kad esate, kad padedate sergantiems vaikučiams ir jų tėveliams nešti tą likimo užkrautą naštą. Ačiū Jums už visas…
Vyksta
Post Thumbnail

„Iš širdies į širdį“

Palaikyti sunkiai sergančius vaikus galima tikėjimu, malda ar geru žodžiu… Todėl šios akcijos metu kviečiame susiburti bendrai maldai ir užrašyti…
Pasibaigęs
Post Thumbnail

Sergančių vaikų viešnagės prie jūros

2015 metų vasarą net 5 sunkiai sergančius vaikus kartu su visa šeima pakvietėme į Klaipėdą, pagaudyti vėją ir bangas Baltijos…
Vyksta

 

Galerija

Akimirkos iš renginių

Mūsų savanoriai

Laukiame visų, kurie jau šiandien pasiryžę ištiesti pagalbos ranką vėžiu sergančiam vaikui

Kaip tapti savanoriu

Savanoriavimas yra rimtas ir atsakingas apsisprendimas, kuris gali pakeisti tiek jūsų, tiek ir sergančiųjų dienas, todėl kviečiame labai atsakingai apsispręsti, ar iš tiesų esate pasirengę šiam žingsniui.

 

Norint tapti „Mamų unijos“ savanoriu, Jums reikia:

 

01. Susisiekti el. paštu info{eta}mamuunija.lt

02. Užpildyti savanorio anketą (ją gausite parašę el. laišką)

03. Dalyvauti informaciniame savanorių susitikime. 

04. Pateikti medicininę pažymą

05. Pasirašyti savanoriško darbo sutartį su „Mamų unija“

06. Mėgautis savanoriavimu!

Geri darbai sugrįžta

Daugelio tyrimų duomenimis, žmonės, kurie užsiima labdara ar savanoryste yra laimingesni ir turi aukštesnę savivertę. Jie daug rečiau serga depresija, jų fizinė sveikata geresnė ir jie ilgiau gyvena.

Parašykite mums

Visi norintys padėti ir prisidėti prie savanorystės ligoninėje, pirmiausia turi įgauti fondo pasitikėjimą ir prisidėti prie fondo kitų veiklų. Tik susipažinus su fondo veikla, darbo specifika ir subtilybėmis, galite pretenduoti į savanoriavimą ligoninėse.

Jei neradote atsakymo mūsų svetainėje ir DUK klausimyne, susisiekite ir mes atsakysime Jums.

    Mamų unija naujienlaiškis

    Paramos ir labdaros fondas "Mamų unija" kas ketvirtis informuoja žmones apie nuveiktus darbus ir iniciatyvas, kurių metu buvo renkamos aukos vėžiu sergantiems vaikams ir jų šeimoms.
    Laiškai bus siunčiami tik aukščiau aprašytais tikslais, daugiau apie Jūsų duomenų tvarkymą sužinokite privatumo politikoje.

    Krepšelis Pašalinta. Atšaukti
    • Krepšelyje prekių nėra.