ProjectHolder

Padeda vėžiu sergantiems vaikams

Šią istoriją mums padeda sekti viena paprasta, nepatogi ir nemoderni ligoninės kėdė. Tėvams, kurių vaikai serga vėžiu ši kėdė neribotą laiką tampa jų namais, užuovėja ir prieglobsčiu, maldos vieta, raudos siena, leidžiant ilgas dienas ir sunkias naktis ligoninės palatoje prie sergančio vaiko. Ant šios kėdės tėvai miega, verkia, puola į neviltį ir vėl pakyla su viltimi, kad viskas bus gerai.

LPF "Mamų unija" Vilniaus Katedros aikštėje, nuo rugsėjo 16 dienos įkurs imitacinę ligoninės palatą, kurioje šalia lovos stovės mūsų istorijos pasakotoja kėdė. Įsikūnyti į vėžiu sergančio vaiko šeimos vaidmenį ir tapti pagrindiniu istorijos herojumi kviečiame VISUS žmones. Kviečiame ateiti ir bent vieną valandą praleisti "ligoninės palatoje". Užuojautos ir gailesčio čia nereikia, čia reikia supratimo, stiprybės ir paramos į bėdą patekusiai šeimai. Deja ši klastinga liga nesirenka nei amžiaus, nei lyties, nei socialinio sluoksnio. Ji tyliai ir paslaptingai atsliūkina pasiglemždama mūsų mintis, jėgas ir svajones.

Viso projekto metu kviečiame visus geraširdžius žmones, socialiai atsakingas įmonės bei verslus aukoti pinigus.

  • SMS NR. 1344 AUKA 5 EUR
  • PAVEDIMU PER BANKĄ:                                                                                                                                                  

                        *aukojant naudojantis Paysera bankininkyste;                                                                                         

                        *aukojant į LPF „Mamų unija“ sąskaitą.

 KAM BUS SKIRTA PARAMA?

Projekto metu finansinė parama bus renkama unikaliam ir ambicingam projektui „MAMŲ UNIJOS ŠEIMOS NAMAI“ užbaigimui. Šie namai skirti onkologine liga sergančio vaiko slaugai, reabilitacijai, šeimos gyvenimui ir laisvalaikiui skirtas centras, kuris padės sukurti saugią, jaukią, sveikti padedančią aplinką visai sergančio vaiko šeimai. Drauge suvieniję jėgas, mes galime padaryti, kad šį didelė ir graži svajonė virstų realybe.

Šis didelis ir gražus projektas yra statomas tik iš privačių lėšų, tai ką suaukoja geraširdžiai žmonės ir socialiai atsakingos įmonės bei verslai. 

Apie projektą „MAMŲ UNIJOS ŠEIMOS NAMAI“:

https://www.mamuunija.lt/projektai/vopc

VIDEO

 VIDEO3

 

Viso projekto metu kviečiame visus geraširdžius žmones, socialiai atsakingas įmonės bei verslus aukoti pinigus.

Projekto organizatorius: Paramos ir labdaros fondas "Mamų unija".

Projekto tikslas - surinkti 500 000 EUR.

Projekto startas: rugsėjo 16 diena, pirmadienis.

Projekto pabaiga: kai pasieksime projekto tikslą.

Projekto formatas - socialinė labdaros, paramos ir solidarumo akcija

Amžiaus cenzas: N-18

 

Nuoširdžiai dėkojame projekto idėjos autoriams JAZZ Communication ir mūsų partneriams MagiCAMP, kurių sėkmės istorija mus įkvėpė #vienoskedesistorija startui Lietuvoje!

Our utmost thanks and sincere gratitude goes to the concept owners JAZZ Communication and our partners MagiCAMP whose success story inspired us to launch #takeaseat in Lithuania!

 

Dėkojame didžiausiam Šeimos namų bičiuliui - Conresta! Be Jūsų darbų, kuriuos atliekate įgyvendindami ir statydami projektą, šeimos svajonėms būtų labai sunku išsipildyti. 

Ataskaita, kur panaudotos projekto „Vienos kėdės istorija“ surinktos lėšos.

Mamų unija naujienlaiškis

Paramos ir labdaros fondas "Mamų unija" kas ketvirtis informuoja žmones apie nuveiktus darbus ir iniciatyvas, kurių metu buvo renkamos aukos vėžiu sergantiems vaikams ir jų šeimoms.
Laiškai bus siunčiami tik aukščiau aprašytais tikslais, daugiau apie Jūsų duomenų tvarkymą sužinokite privatumo politikoje.