Header popup nuotrauka

Ant kėdės sėskimės ir MES ir drauge nepakilkime, kol nesurinksime trūkstamos sumos, unikaliam ir ambicingam projektui „MAMŲ UNIJOS ŠEIMOS NAMAI" užbaigimui.

ProjectHolder

Padeda vėžiu sergantiems vaikams

Šią istoriją mums padeda sekti viena paprasta, nepatogi ir nemoderni ligoninės kėdė. Tėvams, kurių vaikai serga vėžiu ši kėdė neribotą laiką tampa jų namais, užuovėja ir prieglobsčiu, maldos vieta, raudos siena, leidžiant ilgas dienas ir sunkias naktis ligoninės palatoje prie sergančio vaiko. Ant šios kėdės tėvai miega, verkia, puola į neviltį ir vėl pakyla su viltimi, kad viskas bus gerai.

LPF "Mamų unija" Vilniaus Katedros aikštėje, nuo rugsėjo 16 dienos įkurs imitacinę ligoninės palatą, kurioje šalia lovos stovės mūsų istorijos pasakotoja kėdė. Įsikūnyti į vėžiu sergančio vaiko šeimos vaidmenį ir tapti pagrindiniu istorijos herojumi kviečiame VISUS žmones. Kviečiame ateiti ir bent vieną valandą praleisti "ligoninės palatoje". Užuojautos ir gailesčio čia nereikia, čia reikia supratimo, stiprybės ir paramos į bėdą patekusiai šeimai. Deja ši klastinga liga nesirenka nei amžiaus, nei lyties, nei socialinio sluoksnio. Ji tyliai ir paslaptingai atsliūkina pasiglemždama mūsų mintis, jėgas ir svajones.

Veiksmas nenutrūkstamai vyks 24/7 per parą, kol nebus surinkta visa reikiama pinigų suma projekto tikslui pasiekti.

Viso projekto metu kviečiame visus geraširdžius žmones, socialiai atsakingas įmonės bei verslus aukoti pinigus.

  • SMS NR. 1344 AUKA 5 EUR
  • PAVEDIMU PER BANKĄ:                                                                                                                                                   REGISTRACIJA

                        *aukojant naudojantis Paysera bankininkyste;                                                                                         

                        *aukojant į LPF „Mamų unija“ sąskaitą.

 KAM BUS SKIRTA PARAMA?

Projekto metu finansinė parama bus renkama unikaliam ir ambicingam projektui „MAMŲ UNIJOS ŠEIMOS NAMAI“ užbaigimui. Šie namai skirti onkologine liga sergančio vaiko slaugai, reabilitacijai, šeimos gyvenimui ir laisvalaikiui skirtas centras, kuris padės sukurti saugią, jaukią, sveikti padedančią aplinką visai sergančio vaiko šeimai. Drauge suvieniję jėgas, mes galime padaryti, kad šį didelė ir graži svajonė virstų realybe.

Šis didelis ir gražus projektas yra statomas tik iš privačių lėšų, tai ką suaukoja geraširdžiai žmonės ir socialiai atsakingos įmonės bei verslai. 

Apie projektą „MAMŲ UNIJOS ŠEIMOS NAMAI“:

https://www.mamuunija.lt/projektai/vopc

VIDEO

 VIDEO3

Projekto organizatorius: Paramos ir labdaros fondas "Mamų unija".

Projekto tikslas - surinkti 500 000 EUR.

Projekto startas: rugsėjo 16 diena, penktadienis.

Projekto pabaiga: kai pasieksime projekto tikslą.

Projekto formatas - socialinė labdaros, paramos ir solidarumo akcija

Amžiaus cenzas: N-18

 

REGISTRACIJA