ProjectHolder

Padeda vėžiu sergantiems vaikams

REIKIA DRAUGŲ – tai socialinė iniciatyva, startavusi 2009 m. Jos tikslas – padėti vėžiu sergantiems vaikams, įtraukiant kiekvieną geranorišką Lietuvos žmogų ir atsakingas, lietuvišką produkciją gaminančias verslo įmones.

Iniciatyvą pristato „Mamų unija“, LNK televizija, prekybos tinklas „Maxima“ ir lietuviškos produkcijos gamintojai, sutikę tapti projekto dalyviais-rėmėjais. 

Kaip gimė „Reikia draugų“?

2009 m. Vaikų onkohematologijos skyriaus (Santariškėse, Vilniuje) palatose gimė idėja – piešti ir kurti. Taip besigydančiųjų vaikučių piešiniai, bendradarbiaujant su profesionaliais dailininkais ir spaustuvininkais, virto atvirukais. Juos didžiuosiuose „Maxima“ prekybos centruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, galėjo įsigyti visi norintys. Gautos lėšos buvo skiriamos vėžiu sergantiems vaikams.

Jau po metų „Mamų unija“, jausdama begalinį didžiųjų šalies įmonių palaikymą, kartu su Lietuvos maisto pramonės gamintojais – „Švyturys- Utenos alus“, „Malsena“, „Amber Pasta“, „Rokiškio pienas“, „Suslavičius – Felix“, „Vilniaus duona“, „Krekenavos mėsa“, „Naujasis Nevėžis“ –  pakvietė Lietuvos žmones atkreipti dėmesį į vėžiu sergančius Lietuvos vaikus.

Įmonės sutiko dalį pelno nuo „Maximose“ parduodamų produktų skirti sunkiai sergantiems vaikams. O pirkėjui nereikėjo išleisti nei vieno papildomo cento – tereikėjo užsukus į „Maxima“ parduotuvę nusipirkti vaikų pieštą atviruką arba specialiais akcijos skirtukais paženklintų produktų. Visos surinktos lėšos buvo skiriamos vaikų, sergančių onkologinėmis ligomis, gydymui.

Įsibėgėjus projektui ir sulaukus didelio žmonių bei verslo įmonių palaikymo, tapo aišku, kad sėkmingai žinutę apie vėžiu sergančius vaikus, pagalbą jiems ir palaikymą, galima skleisti dviem šauniais projektais. Taip atsirado vaikų pieštų atvirukų projektas ir socialinė akcija „Reikia draugų“.

Daugiau apie akcijos pradžią:

Nuo ko viskas prasidėjo – „Nereikia šukų – reikia draugų“. Skaityti 

 

Video klipai:


 

 

 

 

 

 

Mamų unija naujienlaiškis

Paramos ir labdaros fondas "Mamų unija" kas ketvirtis informuoja žmones apie nuveiktus darbus ir iniciatyvas, kurių metu buvo renkamos aukos vėžiu sergantiems vaikams ir jų šeimoms.
Laiškai bus siunčiami tik aukščiau aprašytais tikslais, daugiau apie Jūsų duomenų tvarkymą sužinokite privatumo politikoje.