ProjectHolder

Padeda vėžiu sergantiems vaikams

Pasaulyje rugsėjis minimas kaip vaikų onkologijos mėnuo, todėl šia proga nuo 2013 metų organizuojame socialinę akciją „Kad išsipildytų sergančių vaikų svajonės“. Šios akcijos tikslas – priminti, kad Lietuvoje kasmet iki 100 vaikų suserga vėžiu ir visi jie turi svajonių, kurioms išsipildyti reikia mūsų nuolatinės paramos bei palaikymo. 

2013 akcija vyko Vaikų ligoninėje Vilniuje ir Kauno klinikose, kuriose gydomi vėžiu sergantys vaikai iš visos Lietuvos. Į dangų buvo paleista 100 balionų su 100 sergančių vaikų svajonių.

2014 ir 2015 metais akcija vyko prie Baltojo tilto, Vilniuje. Į dangų vienu metu pakilo 100 dangaus žibintų, kurie skraidino vėžiu sergančių vaikučių svajones ir papuošė naktį švytinčiomis liepsnelėmis.

Mamų unija naujienlaiškis

Paramos ir labdaros fondas "Mamų unija" kas ketvirtis informuoja žmones apie nuveiktus darbus ir iniciatyvas, kurių metu buvo renkamos aukos vėžiu sergantiems vaikams ir jų šeimoms.
Laiškai bus siunčiami tik aukščiau aprašytais tikslais, daugiau apie Jūsų duomenų tvarkymą sužinokite privatumo politikoje.