ProjectHolder

Padeda vėžiu sergantiems vaikams

Tai šaunios merginos Ievos Krivickaitės inicijuota socialinė akcija. Ieva buvo užsibrėžusi: jei pavyks surinkti 30 tūkst. eurų vėžiu sergantiems vaikams, ji nusiskus juosmenį siekiančius storus plaukus, tokiu būdu išreikšdama solidarumą su vėžiu sergančiais vaikais.

Kai buvo surinkta 33.325,69 eurų, Ieva ryžosi atsisveikinti su plaukais tam, kad sergantys vaikai žinotų, jog ligos kelyje jie ne vieni, kad ir be plaukų jie yra nuostabūs, mylimi. Šios gerų žmonių aukos bus skirtos sergančių vaikų svajonėms bei nekompensuojamiems vaistams pirkti.

Palaikydami kilnią Ievos iniciatyvą plaukus taip patt nusiskuto poetas Mantvydas Leknickas, dainininkas Andrius Mamontovas, televizijos laidų vedėjas Andrius Tapinas.

Ievos užmojį palaikė dešimtys žinomų žmonių: dainininkų, menininkų, politikų, dizainerių, stilistų, aktorių, verslininkų, tinklaraštininkų, žurnalistų.

Iš visos širdies dėkojame Andriui Tapinui, Andriui Mamontovui, Mantvydui Leknickui, Dariui Tolušiui, Ievai Krivickaitei, Dianai Augūnaitei, "Figaro" Europa salonui ir daugybei žmonių prisidėjusių prie palaikymo akcijos, aukojusių, raginusių aukoti sunkiai sergantiems vaikams.

„Esi vertas tiek, kiek vertas tavo pažadas“ savo FB paskyroje mintimis po atsisveikinimo su plaukais dalinosi Andrius Tapinas.

Nuo ko viskas prasidėjo?

Maždaug prieš pusantrų metų ligoninėje Ieva prasilenkė su trejų ketverių metų mergaite ir nugirdo ją tariant: „Mama, man nukris plaukučiai, aš būsiu negraži.“

Ievai suspaudė širdį: „Pažvelgiau į jos ant pečių krentančias garbanas ir pasidarė be galo liūdna. Norėjau ką nors pasakyti, bet nežinojau, ką. Mačiau, kaip graudinasi mama, nes jai irgi viskas buvo nauja. Tą akimirką norėjosi pačiai nusikirpti plaukus ir padrąsinti: „Juk ataugs.“

Ši mintis Ievos neapleido. Bendraudama su sergančiomis paauglėmis ji įsitikino, kad plaukų tema – labai jautri.

Akcijos ataskaita. Skaityti

Mamų unija naujienlaiškis

Paramos ir labdaros fondas "Mamų unija" kas ketvirtis informuoja žmones apie nuveiktus darbus ir iniciatyvas, kurių metu buvo renkamos aukos vėžiu sergantiems vaikams ir jų šeimoms.
Laiškai bus siunčiami tik aukščiau aprašytais tikslais, daugiau apie Jūsų duomenų tvarkymą sužinokite privatumo politikoje.