ProjectHolder

Padeda vėžiu sergantiems vaikams

Akcija vyko du metus (2011 m. ir 2012 m.) kartu su tarptautine kompanija „Procter&Gamble“. Šios iniciatyvos tikslas – dalį pelno už parduodamas prekes skirti sunkiai sergančių vaikų gydymo kokybei gerinti.

Šios akcijos metu šalies gyventojai buvo kviečiami įsigyti bent vieną iš „Procter & Gamble“ prekės ženklų produktų „Tide“, „Ariel“, „Bonux“, „Lenor“, „Fairy“, „Dreft“, „Wella“, „Naturella“, „Gillette“, „Blend-a-med“, „Pantene“, „Head&Shoulders“, „Old Spice“, „Pampers“, „Always“ ir taip prisidėti prie onkologinėmis ligomis sergančių vaikų kasdienybės palengvinimo.

Iš viso trijų akcijų metu buvo surinkta daugiau kaip 350 000 lt. Už juos nupirkta įvarios medicininės technikos (skysčių reguliavimo sistemos, elektrokardiografas, ligonio šaldymo įrenginys, narkozės aparatas ir kt.). Ši įranga palengvino  daugelio mažųjų pacientų gydymą Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikose ir Viešosios įstaigos Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filialo vaikų ligoninėje.

„Kiekvienas vaikas savo tėvams yra pats brangiausias ir mylimiausias, todėl tokia liga kaip vėžys yra didžiulė trauma visai šeimai. Sėkmingas mažojo ligoniuko gydymas reikalauja pasitelkti šiuolaikinės medicinos naujoves, naudotis reikiama įranga, atlikti įvairias sudėtingas medicinines procedūras ir vartoti naujausius vaistus. Visuomenės pagalba yra ypač svarbi, remiant onkologinėmis ligomis sergančius vaikus ir jų šeimas,“ – akcijos poreikį aiškino viena iš labdaros ir paramos fondo „Mamų Unija“ įkūrėjų Eglė Mėlinauskienė.

Mamų unija naujienlaiškis

Paramos ir labdaros fondas "Mamų unija" kas ketvirtis informuoja žmones apie nuveiktus darbus ir iniciatyvas, kurių metu buvo renkamos aukos vėžiu sergantiems vaikams ir jų šeimoms.
Laiškai bus siunčiami tik aukščiau aprašytais tikslais, daugiau apie Jūsų duomenų tvarkymą sužinokite privatumo politikoje.