ProjectHolder

Padeda vėžiu sergantiems vaikams

„NEPALEISKIME“ – tai jautrus kūrybinis projektas, savo drąsia vizualine raiška siekiantis atkreipti dėmesį į kovos su onkologinėmis ligomis sunkumą, vaiko trapumą bei kiekvieno iš mūsų paramos svarbą sergantiems vaikams. Paramos kampanijai buvo pasirinkta baliono metafora, kuri simbolizuoja gležną vaiko gyvybę, kuri lyg balionas – paleidus susigrąžinti jau nebebus įmanoma.

IDĖJA SUKŪRĖ

„Sergantys vaikai ir su sunkumais susiduriančios šeimos yra labai rimta ir jautri tema. Žavimės „Mamų unijos“ darbu, aistra ir atsakingu požiūriu, todėl sprendimas prisidėti neužtruko. Didžiuojamės sukūrę prasmingą projektą ir taip prisidėję prie bendro rezultato. Dirbome ne tik mes, tačiau pakvietėme prisidėti ir savo partnerius, kurie neatlygintinai dirbo bei padėjo sukurti kampaniją „Nepaleiskime“. Simboliška, kad visas šis bendradarbiavimas atspindi ir šios kampanijos esmę: tik visi kartu, skirdami paramą, galime padėti išlaikyti vaikus šiame pasaulyje. Dėkojame „Mamų unijai“ už pasitikėjimą ir visiems partneriams, kurie padėjo sukurti šį įsimintiną projektą“ – sakė „Spark Agency“ vadovas Tomas Ruginis.

Daugiau informacijos apie skyrimą 1,2% gyventojų pajamų mokesčio (GPM).

PRIE PROJEKTO PRISIDĖJO


Kampanijos idėja ir įgyvendinimas – kūrybinė reklamos agentūra „Spark Agency“.

Filmavimas – „EASY Creative Production“ ir „Cinema Service“.

Fotografija – „Funny Bunny“ studija.

Garso įrašai – „Dix“ studija.

3D – Andrius Kirvela.

Balsas – Beata Nicholson.

 

Untitled

 

Mamų unija naujienlaiškis

Paramos ir labdaros fondas "Mamų unija" kas ketvirtis informuoja žmones apie nuveiktus darbus ir iniciatyvas, kurių metu buvo renkamos aukos vėžiu sergantiems vaikams ir jų šeimoms.
Laiškai bus siunčiami tik aukščiau aprašytais tikslais, daugiau apie Jūsų duomenų tvarkymą sužinokite privatumo politikoje.