ProjectHolder

Padeda vėžiu sergantiems vaikams

Išbandykite naują nemokamą paramos būdą su „CharyTime" programėle. Atlikite trumpas užduotis internete, gaukite taškus ir skirkite juos organizacijoms.
Pasaulyje yra daugybė žmonių norinčių padėti, deja, bet ne visi turi pakankamai lėšų organizacijų rėmimui. Naudojant dabartines technologijas „CharyTime" nusprendė padėti žmonėms būti socialiai atsakingais NEMOKAMAI!


Kaip tai veikia?
Kadangi, beveik visi turime mobiliuosius įrenginius ir laisvo laiko (belaukiant autobuso, per pertraukas ar tiesiog sėdint kavinėje). „CharyTime" programėlė, kurioje galite paremti labdaros organizacijas tiesiog atlikdami trumpas užduotis.
Ši platforma konvertuos jūsų taškus į pinigus (1taškas - 1centas)! Jūs net neįsivaizduojate kiek daug gali pakeisti vienas centas, jeigu kartu su jumis jį skiria šimtai tūkstančių žmonių!


Kur rasti šią programėlę?
Susikurkite paskyrą www.CharyTime.com arba atsisiųskite programėlę iš Google Play.
(https://play.google.com/store/apps/details?id=lt.chartylteu.CharyTime&hl=en)

Kaip tai veikia 2

Mamų unija naujienlaiškis

Paramos ir labdaros fondas "Mamų unija" kas ketvirtis informuoja žmones apie nuveiktus darbus ir iniciatyvas, kurių metu buvo renkamos aukos vėžiu sergantiems vaikams ir jų šeimoms.
Laiškai bus siunčiami tik aukščiau aprašytais tikslais, daugiau apie Jūsų duomenų tvarkymą sužinokite privatumo politikoje.