ProjectHolder

Padeda vėžiu sergantiems vaikams

Unikalūs, stilizuoti rankų darbo mediniai žaislai ir lesyklėlės  – tai naujausi mūsų fondo  suvenyrai, kuriuos įsigydami jūs remiate vėžiu sergančius Lietuvos vaikus. Nupirkti suvenyrai prisideda prie mažųjų ligoniukų gerovės: terapinių užsiėmimų organizavimo, slaugos priemonių, nekompensuojamų vaistų pirkimo ir tyrimų kompensavimo.

Medinius suvenyrus kuria ir dovanoja Alytaus pataisos namų darbų Meno būrelio auklėtiniai, vadovaujami Socialinės reabilitacijos skyriaus viršininko Lino Šimkaus.

Prieš pradėdami kurti lesyklėles konsultavomės su ornitologais, skaitėme straipsnius Lietuvos ir užsienio portaluose. Tada prasidėjo bandymų maratonas. Buvo sukalta apie 20 lesyklų, kol vieningai sutarėmė, kaip atrodys „Mamų unijos“ lesyklėlės, kviečiančios padėti sunkiai sergantiems vaikams.

Fondo savanorė Sigita Stasiukynienė pagalbos kreipėsi į Alytaus pataisos namus. Pataisos namų direktoriaus reakcija buvo puiki, iš karto sutiko bendradarbiauti, sakydami „Tikrai galim, norim ir padarysim visa tai dėl sergančių vaikų “.

Medieną dovanojo, ją paruošė ir pristatė į pataisos namus Rimas Marčiulynas. Papildomai medžiagų suteikė UAB ,,Lankava“ direktorius Mantas Karalius.

„Idėja įtraukti už įvairius nusikaltimus nubaustus žmones į gerų darbų virtinę – „aukso“ vertės. Tikrai galim, norim ir padarysim visa tai dėl sergančių vaikų“, – sakė L.Šimkus.

Kasdien 24 Alytaus pataisos namų auklėtiniai renkasi gaminti medinių žaislų, lesyklėlių: „Jie žino tikslą – jų pagaminti darbai padeda su vėžiu kovojantiems vaikams, todėl vyrams nekyla jokių klausimų – jie stengiasi, dirba kruopščiai ir atsakingai.“ Čia dirba skulptoriai, dailininkai ir pan. Jie nuoširdžiai domisi ligoniukais: kiek jų yra, ar pasveiksta, mielai dovanoja dovanas sergantiems vaikams.

Lesyklėlės ir žaislai yra mediniai, nelakuoti. Todėl juos galima apipiešti ornamentais ar piešiniais. Lesyklėlę galite įsigyti už 15 eur, žaisliuką už 5 eur. Tai parama vėžiu sergantiems vaikams.

Norėdami įsigyti suvenyrus susisiekite el.paštu justina@mamuunija.lt 

Mamų unija naujienlaiškis

Paramos ir labdaros fondas "Mamų unija" kas ketvirtis informuoja žmones apie nuveiktus darbus ir iniciatyvas, kurių metu buvo renkamos aukos vėžiu sergantiems vaikams ir jų šeimoms.
Laiškai bus siunčiami tik aukščiau aprašytais tikslais, daugiau apie Jūsų duomenų tvarkymą sužinokite privatumo politikoje.