ProjectHolder

Padeda vėžiu sergantiems vaikams

Palaikyti sunkiai sergančius vaikus galima tikėjimu, malda ar geru žodžiu... Todėl šios akcijos metu kviečiame susiburti bendrai maldai ir užrašyti palinkėjimus vėžiu sergantiems vaikams bei jų artimiesiems, kuriuos vėliau prikabiname prie popierinių gervelių į didžiulę širdį.

Akcija prasidėjo 2014 metų rugsėjo mėnesį, kuomet Vilniaus Bernardinų bažnyčioje buvo pakabinta širdies pavidalo instaliacija, papuošta tūkstančiu baltų popierinių gervelių, kurias sunkiai sirgdama išlankstė fondo savanorė Ieva Krivickaitė. Bažnyčioje taip pat buvo atidaryta „Mamų unijos“ įkūrėjos Eglės Mėlinauskienės fotografijų apie onkologine liga sergančių suaugusiųjų ir vaikų kasdienybę paroda.

2014 - 2015 m. Širdies instaliacija su 1000 gervelių papuošė šias bažnyčias: Utenos Dievo apvaizdos, Druskininkų Švenčiausios Mergelės Marijos Škaplierinės, Kauno Vytauto bažnyčią. Paskutinė gerumo akcijos „stotelė“ - Kupiškio Kristaus žengimo į dangų bažnyčia, kurioje šv, Mišios bus aukojamos 2016 m. birželio 26 d. 

Mamų unija naujienlaiškis

Paramos ir labdaros fondas "Mamų unija" kas ketvirtis informuoja žmones apie nuveiktus darbus ir iniciatyvas, kurių metu buvo renkamos aukos vėžiu sergantiems vaikams ir jų šeimoms.
Laiškai bus siunčiami tik aukščiau aprašytais tikslais, daugiau apie Jūsų duomenų tvarkymą sužinokite privatumo politikoje.