CartHolder

Padeda vėžiu sergantiems vaikams

Šviežiai skrudinta malta kava "Gyventi GERA" 250 g. | 7 EUR |

Intensyvi, bet saldi. Maloniai karti, ryškios kakavinės, šokoladinės natos. Riešutų sviesto ir karamelės saldumas. 

Apdorojimo būdas: sausasis su minkštimu. Sudedamosios dalys 100% arabika.

 

Šioje pakuotėje esanti gardi kava budins kiekvieno ją ragavusio energiją, mėgaujantis ja su draugu žadins bendrystės jausmą, nuteiks maloniai dienai ir naujų darbų pradžiai. Iš pasakų ir fantazijų pasaulio atkeliavę, ant pakuotės apsigyvenę linksmi gyvūnai tarsi cirko akrobatai neša gerą žinią, dalijasi puikia nuotaika. Jie žino, kad padėję vienas kitam, sunkumus įveiksime žymiai lengviau, kad padrąsinę vienas kitą atrasime daugiau vilties ir ryžto veikti. Linksmieji gyvūnėliai sako: esame stiprūs tuomet, kai esame drauge, kai dovanojame gerą laiką šalia esančiam, kai nusišypsome, paduodame ranką ir apkabiname. Mėgaukitės šia kava vienas, kai tik atrasite laiko sau, mėgaukitės ja su draugu, kai norėsis dalintis, mėgaukitės ja būryje, kai linksmai klegėsite ir garsiai juoksitės. Pirkdami šią kavą jūs ištiesite pagalbos ranką vėžiu sergantiems vaikams ir prisidėsite prie jų sveikimo.

 

Dėl didmenos kiekio kreipkitės el. paštu marija@mamuunija.lt 

Mamų unija naujienlaiškis

Paramos ir labdaros fondas "Mamų unija" kas ketvirtis informuoja žmones apie nuveiktus darbus ir iniciatyvas, kurių metu buvo renkamos aukos vėžiu sergantiems vaikams ir jų šeimoms.
Laiškai bus siunčiami tik aukščiau aprašytais tikslais, daugiau apie Jūsų duomenų tvarkymą sužinokite privatumo politikoje.