VolunteerHolder

Padeda vėžiu sergantiems vaikams
hkj

Elvinas Staškus

​„Mamų Unijoje“​ - ​viena iš rimčiausių ir pačių įdomiausių savanorysčių mano kelyje.​ ​Kad ir koks nedidelis,​ ​tačiau geras darbas​, ​jis visados bus pastebėtas ir įvertintas. Padėti mūsų mažiausiems,​ ​kuriems tikrai būna sunku ir nelengva​, tai ​viena iš mano dabartinių gyvenimo užduočių. Su kiekviena naujos dienos pradžia vis galvoju,​ ​o gal kažkam jau geriau,​ ​o kam ir kuo galiu dar padėti? Pradėjęs savanoriauti šiame fonde supratau,​ ​jog matyti šypseną vaiko veide​ ​yra neapsakomas jausmas,​ ​kuris mane lydi dieną,​ ​savaitę ar metus. Nereikia nė žodžio ištarti,​ ​nes viską išsako tiesiog švytinčios vaikų akys ir jų neblėstanti šypsena.
​Visad galvojau, ​kad nejauku bendrauti su sergančiais vaikučiais,​ ​tačiau​ ​pradėjęs pats tai daryti​ ​supratau,​ ​kad tai yra nuostabus džiaugsmas širdžiai juoktis kartu su vaikais. Juk vaikai​ - ​mūsų gyvenimo saulės ir džiaugsmas. Nebūčiau pagalvojęs,​ ​jog padarius nors ir mažytį gerą darbelį vardan vaikų​ ​-​ ​širdis bus tokia laiminga! Žengiu pirmyn kartu su sergančiais vaikais ir nieku gyvu neleidžiu,​ ​kad kažkas juos temptųsi atgal į ligas!

Mamų unija naujienlaiškis

Paramos ir labdaros fondas "Mamų unija" kas ketvirtis informuoja žmones apie nuveiktus darbus ir iniciatyvas, kurių metu buvo renkamos aukos vėžiu sergantiems vaikams ir jų šeimoms.
Laiškai bus siunčiami tik aukščiau aprašytais tikslais, daugiau apie Jūsų duomenų tvarkymą sužinokite privatumo politikoje.