AboutPage

Padeda vėžiu sergantiems vaikams

Mūsų fondo veikla

2008 m. fondą įsteigė fotomenininkė Eglė Mėlinauskienė. Šiuo metu Eglė yra fondo prezidentė. Prie veiklos jungiasi ir būrys savanorių. Eglė irgi perėjo šios ligos kelią, todėl puikiai žino, jog vaikui toks išbandymas yra gerokai per sunkus.

 • Bendradarbiavimas su ligoninėmis

  Bendradarbiaujame su Vaikų onkohematologijos skyriais Vilniaus Universiteto Santariškių vaikų ligoninėje ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikose, Vaikų ligoninės reabilitacijos skyriumi Druskininkų „Saulutė“ – geriname šių įstaigų mikroklimatą, perkame trūkstamą įrangą, organizuojame ir finansuojame onkopsichologijos mokymus personalui.

 • Finansinė pagalba

  Perkame nekompensuojamus vaistus, padengiame nekompensuojamų tyrimų išlaidas, apmokame sergančių vaikų gydymą užsienyje, suteikiame sergantiems vaikams slaugos priemones (pleistriukus, sauskelnes, drėgnas servetėles, šampūnus, aliejus ir kt.).

 • Pagalba tėvams ir vaikams ligoninėje

  Organizuojame terapinius-kūrybinius užsiėmimus vėžiu sergantiems vaikams ir jų tėveliams ligoninėse, rengiame šventinius renginius, susitikimus, temines popietes; pildome sergančių vaikų svajones; padedame tėvams ar globėjams gauti kvalifikuotų specialistų pagalbą, sužinoti būtiną informaciją apie gydymo, reabilitacijos galimybes, terapijos priemones ir pan.

 • Keičiame visuomenės požiūrį

  Formuojame tolerantišką visuomenės požiūrį į sergančius vėžiu vaikus ir juos auginančias šeimas, puoselėjame pagalbos silpnesniam tradicijas Lietuvoje, organizuojame viešas socialines akcijas. Nuo 2009 m. fondas suteikė paramos už daugiau kaip 667 tūkst. eurų.

Mūsų projektai

Prisijunkite prie mūsų

Visi projektai